Jakiej firmy walizkę kupić?

Jakiej firmy walizkę kupić?

Nie musisz się dłużej zastanawiać, jakiej firmy walizkę kupić – przygotowaliśmy krótki poradnik, dzięki któremu wybierzesz odpowiedni dla siebie model. Dla wielu osób najlepszym rozwiązaniem są walizki Wittchen, które pojawiają się zresztą w licznych rankingach walizek. Czy rzeczywiście warto kupić walizkę tej marki? Podpowiadamy, jakiej firmy walizkę kupić oraz wyjaśniamy, dlaczego nie zawsze warto oszczędzać.

Od czego zacząć wybór walizki?

Jako specjaliści od walizek uważamy, że dobra walizka powinna być wytrzymała, dlatego nie warto w tej kwestii oszczędzać. Oczywiście nie chodzi nam o poświęcenie połowy wypłaty na markową walizkę, ale zbyt niska cena powinna być dla Ciebie znakiem ostrzegawczym. Jest jednak kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, zanim podejmiesz decyzję, jakiej firmy walizkę kupić. Należą do nich:

  • waga i wymiary walizki, w tym obowiązujące limity bagażu podręcznego i rejestrowanego,
  • materiał wykonania – w tej kwestii wiele zależy od Twoich oczekiwań, ale największą popularnością cieszą się zdecydowanie walizki twarde,
  • uchwyty i dodatkowe wyposażenie w walizce, np. drobne kieszonki i przegrody,
  • zabezpieczenie walizki,
  • ilość kółek – cztery kółka zapewniają lepszą stabilność walizki.

Zanim więc zdecydujesz, której marce zaufać, zastanów się, czego oczekujesz od swojej walizki. To być może brzmi, jak tani coaching, ale jest prawdziwe. Masz przecież prawo wymagać od produktu, na który wydajesz większą ilość pieniędzy, wytrzymałości, wygody użytkowania i innych rzeczy, które są dla Ciebie ważne.

Jakiej firmy walizkę kupić, czyli markowe nie zawsze jest złe

Przez lata przyjęło się, że duże marki próbują nas oszukać i pewnie w niektórych przypadkach rzeczywiście tak jest. Prawdą jest natomiast, że takie firmy jak Wittchen, Wenger, czy Travelite, to gwarancja wysokiej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym walizki na kółkach spełniają swoją funkcję doskonale. Duże marki mają środki do tego, by dbać o wytrzymałość swoich produktów, wielokrotnie je testować i dostosowywać do potrzeb użytkowników.

Inną kwestią jest to, że nie do końca ma znaczenie, jakiej firmy walizkę kupisz. Warto jednak szukać sklepu, który starannie selekcjonuje produkty, dzięki czemu unikniesz rozczarowującego zakupu. Tak jest w Delcaso, w którym znajdziesz zarówno kolorowe walizki American Tourister, jak i bardziej klasyczne walizki Wittchen. Najważniejsze jest jednak to, że niezależnie od tego, jakiej firmy walizkę kupisz w naszym sklepie, to my każdą z tych marek możemy polecić z czystym sumieniem. Jest tak dlatego, że starannie dobieramy nasz asortyment.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *