Wakacje 2019 – apartamenty nad morzem na sprzedaż

Wakacje 2019 – apartamenty nad morzem na sprzedaż

Apartamenty nad morzem na sprzedaż www.megakot.pl to hasło, które zawsze kojarzy się z wakacjami, wypoczynkiem i niezapomnianymi przeżyciami. Wielu z nas czeka z utęsknieniem na lato, aby choć kilka dni spędzić na beztroskim leniuchowaniu. A gdyby tak jeszcze mieć możliwość posiadania takiego apartamentu… Jest takie miejsce na mapie polskiego wybrzeża, które oczaruje nas swoim urokiem. Położony w północno-zachodniej Polsce Łukęcin jest właśnie tym miejscem, ciągle nieodkrytym, które może być wymarzonym na wypoczynek, a dla osób ceniących spokój, nawet i idealnym miejscem do zamieszkania.

Łukęcin – najpiękniejsze to co nieodkryte

Łukęcin położony jest pomiędzy znanymi miejscowościami letniskowymi: Pobierowem a Dziwnówkiem. Jeszcze pod koniec XIX w. była to malutka, biedna osada rybacka. Jej walory turystyczne zostały docenione już na początku XX wieku. Wybudowano wówczas kilka domów wczasowych i pensjonatów. Po wojnie ludność niemiecka została wysiedlona. Wkrótce powstało kilka ośrodków wypoczynkowych.  Jeszcze do niedawna Łukęcin był uznawany przez rząd za miejscowość, która posiada wszelkie warunki do prowadzenia lecznictwa uzdrowiskowego. A zatem jest to teren, który z pewnością korzystnie wpływa na organizm każdego człowieka. Jest to kolejny powód, dla którego warto zainteresować się apartamentami nad morzem na sprzedaż.

Łukęcin to miejsce, które nawet w szczycie sezonu jest oazą spokoju. Położony wśród lasów iglastych, oddzielających morze od osady, zapewni nam świeże powietrze przez cały rok. Wydzielone kąpielisko o długości 200 metrów nie jest przepełnione, a ci, którzy chcą się na czas urlopu całkowicie wyciszyć i odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, docenią uroki Łukęcina. Szeroka, piaszczysta plaża zachęca do spacerów nie tylko w okresie letnim. Każda pora roku jest dobra na wypoczynek i wdychanie dobroczynnego, wypełnionego jodem powietrza.

Wakacje 2019 – apartamenty nad morzem na sprzedaż

Trudno się dziwić, że apartamenty nad morzem na sprzedaż w Łukęcinie cieszą się dużym zainteresowaniem. Taki komfortowo wyposażony apartament uatrakcyjni dodatkowo nasz pobyt nad Bałtykiem. Położony w niewielkiej odległości od morza sprawi, że w każdej chwili można wrócić z plaży i odpocząć w miejscu, które zapewnia ciszę i spokój. Dodatkowym atutem jest bliskość punktów gastronomicznych, barów, restauracji i smażalni ryb.

W tej niewielkiej miejscowości znajdzie się też coś dla miłośników koni. Położone w Łukęcinie gospodarstwo agroturystyczne posiada stajnie i umożliwia jazdę konną zarówno dla początkujących z instruktorem, jak i dla zaawansowanych. Koniecznie trzeba odwiedzić położony niedaleko rezerwat przyrody Klif. Znajdujące się w niewielkiej odległości miejscowości turystyczne, zachęcają turystów swoimi atrakcjami. A wieczorem, po wyczerpującym dniu, czeka na nas wygodny i przytulny apartament, obojętnie, czy ten kupiony na własność, czy też wynajęty na okres wakacyjny.

Dodaj komentarz