Dlaczego warto spędzić urlop w Lubuskim?

Dlaczego warto spędzić urlop w Lubuskim?

Województwo lubuskie to miejsce zaskakujące, pełne niespodzianek oraz pięknych okolic. To rejon, który nie jest jeszcze oblegany przez turystów, dlatego można tutaj znaleźć spokój i ciszę. Dodatkowymi atutami jest otoczenie dzikiej przyrody oraz mnóstwo lasów.

Coraz mniej jest w Polsce miejsc, w których można odpocząć z dala od hałaśliwych turystów i zgiełku miasta. Województwo Lubuskie jest niedoceniane pod względem turystycznym, ale działa to zdecydowanie na jego korzyść. Przyroda funkcjonuje tu praktycznie w nienaruszonym stanie, ponieważ mieszkańcy żyją z nią w zgodzie i traktują ją z szacunkiem, którego często brakuje w rejonach popularnych turystycznie.

Eventy firmowe w Lubuskim

W dzisiejszych czasach, impreza firmowa w klubie czy szkolenie w ekskluzywnym hotelu, nie są już uważane za żaden luksus i stały się dość powszechne. Inaczej sprawa wygląda z wyjazdami na agroturystykę. Dla mieszkańców miast to prawdziwa atrakcja! Bliski kontakt z przyrodą i zwierzętami gospodarskimi może być wyjątkowym wydarzeniem. Niezależnie od tego, czy to ma być impreza integracyjna, szkolenie czy konferencja biznesowa, agroturystyka jest na to idealnym miejscem!

Ślub i wesele w Lubuskim

Organizacja ślubu w pięknym otoczeniu dzikiej przyrody to świetny pomysł! Wesele w swojskim klimacie jest obecnie bardzo modne. Zarówno para młoda, jak i goście będą będą zachwyceni możliwością odpoczynku od zgiełku miasta, wśród rozległych terenów zielonych.

Noclegi Lubuskie – agroturystyka w Pietrzykowie

Idealnym miejscem na organizację niebanalnego eventu firmowego, wesela czy też urlopu z rodziną, jest Stary Folwark, położony w okolicy Żar w Lubuskiem. Ten klimatyczny dworek zapewnia swym gościom bogactwo atrakcji, dzięki którym zarówno dzieci, jak i dorośli z pewnością nie będą się nudzić. Jeśli interesują Cię wyjątkowe miejsca i atrakcyjne noclegi Lubuskie, Stary Folwark bez wątpienia spełni Twoje oczekiwania!

W okolicy znajduje się rozległy park oraz liczne trasy rowerowe. Na terenie folwarku znajduje się też staw, w którym można łowić ryby. Również amatorzy koni znajdą coś dla siebie, gdyż na miejscu funkcjonuje klub jeździecki, oferujący jazdę konną.

Stary Folwark utrzymany jest w wyjątkowym, dworskim klimacie. Dysponuje przestronną salą konferencyjną, w której z powodzeniem można zorganizować konferencję nawet na 160 osób!

Niepowtarzalny klimat sprawia, że wesele w tym miejscu może być niezapomnianym przeżyciem. Stylowa sala bankietowa może pomieścić do 120 gości, a elegancki apartament zapewni parze młodej wyjątkową noc poślubną!

Dodaj komentarz