Wesele – czym się kierować przy wyborze odpowiedniej sali?

Wesele – czym się kierować przy wyborze odpowiedniej sali?

Wesele

Co nam przychodzi na myśl, kiedy wypowiadamy to słowo? Dobra zabawa? Pewnie! Dobre jedzenie? Gwarantowane. A może spotkanie z bliskimi nam osobami? Często po latach. Dla każdego wesele będzie oznaczać coś innego. Dla nowożeńców będzie to początek nowej drogi życia. To coś zupełnie ważniejszego od jedzenia czy zabawy. Ale prawda jest taka, że wesele będziemy miło wspominać jeśli wszystko będzie na odpowiednim miejscu i w tym celu trzeba zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Ta odpowiedzialność spoczywa najczęściej na Parze Młodej i rodzicach. Tylko jak się za to wszystko zabrać? Od czego zacząć? I na co się zdecydować? Warto skorzystać z doświadczenia innych, a nie od dziś wiadomo, że najlepiej bawią się górale!

Więc jeżeli mieszkasz w górach to można Ci pozazdrościć, jeżeli zdecydowałeś się zorganizować wesele właśnie tam.

Od czego zacząć?

Skupimy się na najważniejszej sprawie. Bez tego, nie zorganizujesz wesela. To kluczowy element. Sala weselna. Wybór sali na wesele to nie lada wyzwanie. Ale spokojnie, jeżeli wybierzesz odpowiednią, dopasowaną do twoich potrzeb, to będziesz mógł odetchnąć z ulgą, bo to już połowa sukcesu.

Na początku trzeba pomyśleć przede wszystkim o tym, ile będzie gości. Dlaczego jest to takie ważne? Od tego będzie zależeć wielkość sali. Jeżeli lista gości wydłuży się do 200 osób, to wiadomo, że sala musi być dość duża. Ale z drugiej strony, nielogiczne byłoby zorganizować przyjęcie weselne w tak dużej sali dla 50 osób.

Wesele – czym jeszcze kierować się przy wyborze odpowiedniej sali?

Następnie zastanów się, czy o posiłki zadbasz osobiście, czy wolisz, żeby zajęli się tym profesjonalni kucharze? Wiele sal oferuje bardzo dobre menu w atrakcyjnych cenach i pakietach do wyboru. Później zadbaj o odpowiednią atmosferę podczas wesela – czyli wystrój. Chcesz zatrudnić dekoratora czy skorzystasz z pomocy menadżera wybranej przez siebie sali? Zostaje jeszcze kwestia umieszczenia gości w hotelu. Niemal każda sala weselna Wisła oferuje możliwość wynajęcia pokoi dla gości weselnych. Trzeba tylko zdecydować, czy goście będą musieli sami zapłacić za noc czy to będzie już w geście pary młodej. Czym jeszcze powinna się charakteryzować dobra sala weselna? Dobrym parkietem. Odpowiednie miejsce do tańca to nieodłączny element udanego wesela. Koniecznie zwróć na to uwagę.

Jak szukać odpowiedniej sali?

Pomyśl przez chwilę, dobra sala weselna Wisła… może byłaś na jakimś weselu i spodobała Ci się obsługa albo wystrój? Albo popytaj znajomych. Może ktoś Ci podpowie. Gdzie jest najlepsze jedzenie itp.

Zorganizowanie dobrego wesela to prawdziwy egzamin z życia. Ale w tym wypadku, wystawiona przez innych ocena się nie liczy. Chodzi o to, by następne dni i lata były jeszcze lepsze!

Dodaj komentarz