Restauracja Wadowice – gdzie warto celebrować wyjątkowe chwile?

Restauracja Wadowice – gdzie warto celebrować wyjątkowe chwile?

Pandemia koronawirusa nauczyła nas doceniać wspólne chwile z najbliższymi. W związku z tym każda rodzinna impreza – zaczynając od imieniem, a kończąc na weselach – to świetna okazja do wspólnej i niezapomnianej celebracji. Rodzinne wydarzenia warto zatem świętować w wyjątkowym miejscu – np. w restauracji.

Coraz częściej szukamy jednak takiego miejsca, które będzie czymś więcej, niż zwykłą i klasyczną restauracją. Z tego powodu na celebrację ważnych imprez wybieramy urocze i klimatyczne dworki. Gdzie zatem warto zorganizować ważną imprezę w Wadowicach i okolicy?

Gdzie warto celebrować ważne wydarzenie?

Restauracja Wadowice „Dworek Mikołaj” to jedno z miejsc, które zasługuje na szczególną uwagę. Dlaczego? Ponieważ wyróżnia się ponadczasowością, profesjonalną obsługą i smacznymi posiłkami. Dworek położony jest w dobrej lokalizacji – na obrzeżach centralnej części miasta, w bliskiej okolicy cichej i spokojnej rzeki Skawy, nad którą można zaczerpnąć świeżego powietrza.

Jednak nie tylko dobra lokalizacja wyróżnia dworek. Goście restauracji chwalą sobie miejsce także za profesjonalną obsługę, która stara się sprostać ich wymaganiom na najwyższym poziomie. Dzięki miłej i dyskretnej obsłudze każda rodzinna impreza zorganizowana w dworku należy do niezapomnianych chwil!

Jeżeli chodzi o jedzenie – to „Dworek Mikołaj” także i na tym polu nie zawodzi. Restauracja oferuje pyszne jedzenie tradycyjnej kuchni polskiej, które cieszy podniebienie bogactwem ulubionych i doskonale znanych smaków. Posiłki przygotowywane są ze świeżych produktów od sprawdzonych dostawców, a dzięki umiejętnościom kucharzy serwowane dania  przywodzą na myśl obiady u mamy lub babci.

Restauracja Wadowice  „Dworek Mikołaj” – na jakie okazje?

Restauracja „Dworek Mikołaj” w Wadowicach to idealne miejsce na celebrowanie różnych okazji. Od lat cieszy się bardzo dobrą opinią wśród odwiedzających gości, którzy w szczególności chwalą sobie przemiłą obsługę oraz pyszne jedzenie. Najczęściej organizowanymi imprezami okolicznościowymi są:

– chrzciny;

– komunie;

– zaręczyny;

– wesela;

– rocznice ślubu;

– urodziny;

– przyjęcia świąteczne oraz wigilijne.

Restauracja organizuje także przyjęcie po pogrzebie. Oprócz tego jest także dobrym miejscem na niedzielny, rodzinny obiad, jak i również przystanek w czasie dalekiej podróży. Restauracja zajmuje się także organizacją lunchów i kolacji dla grup turystycznych. Jest to zatem dobre miejsce zarówno dla polskich, jak i również zagranicznych turystów, którzy pragną zasmakować tradycyjnej kuchni polskiej na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz