Chcesz zorganizować event w górach? To prostsze, niż myślisz!

Chcesz zorganizować event w górach? To prostsze, niż myślisz!

Organizacja szkolenia lub konferencji to złożone wyzwanie organizacyjne, które nie zawsze wydaje się łatwe. Jak zorganizować szkolenie lub imprezę integracyjną, aby zapewnić uczestnikom komfort pracy lub szereg nietypowych rozrywek? Wybór odpowiedniego hotelu, bo zwykle tego typu obiekty są w stanie zapewnić odpowiedni standard wydarzenia, nie jest łatwy jeżeli bierzemy pod uwagę lokalizację, wyposażenie, kuchnię oraz dodatkowe atrakcje. Idealnie, gdyby okolica była atrakcyjna turystycznie oraz dobrze skomunikowana z głównymi trasami, zapewniającymi szybki i łatwy dojazd samochodem lub pociągiem. Eventy Wisła to ogromne możliwości oraz wysoki standard imprezy firmowej. Warto przyjrzeć się, co to urokliwe miasto ma do zaoferowania.

Eventy Wisła – najlepszy sposób na udaną imprezę firmową

Dlaczego event w Wiśle? Impreza firmowa lub konferencja, organizowane w otoczeniu wyjątkowej przyrody to spora atrakcja nie tylko dla osób, które nie odwiedziły jeszcze tego miasta. Wisła jest miastem dobrze skomunikowanym z Bielsko Białą, Żorami, Cieszynem, a także z aglomeracją Górnośląską oraz Krakowem. Położona obok uzdrowiskowego Ustronia, Wisła z najwyższym szczytem Babia Góra 1220 m n.p.m. to miejsce, w którym wspaniała przyroda spotyka się z wieloma atrakcjami turystycznymi. Wypoczynek Wisła to cztery stacje narciarskie z licznymi wyciągami, liczne uroczystości regionalne o charakterze kulturalnym, muzea, galerie oraz zawody sportowe na światowym poziomie: Puchar Świata w skokach narciarskich, rozgrywany na Skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle Malince. Wypoczynek w Wiśle wybiera prezydent RP, goszcząc w Rezydencji, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Czarne, niedaleko urokliwej zapory. Noclegi Wisła to rozbudowana baza, którą można z łatwością wykorzystać na potrzeby przyjęcia. Eventy Wisła stanowią możliwość profesjonalnej organizacji przyjęć okolicznościowych, a także szkoleń, konferencji, imprez firmowych bogatych w atrakcje i wysoki poziom usług.

Hotel Wisła znakomitym miejscem na event firmowy

Hotel, zlokalizowany w malowniczej Wiśle, wyposażony w nowoczesne przestrzenie, umożliwiające organizację konferencji w przestronnych, klimatyzowanych, doskonale wyposażonych salach, mieszczących dużą liczbę osób oraz szeroki wybór menu jest doskonałym miejscem na organizację eventu, który będzie połączeniem oczekiwań organizatora  z oczekiwaniami gości. Event w Wiśle jest doskonałym pomysłem dla osób, ceniących nietypowe rozwiązania, oczekujących najwyższej jakości obsługi i wyposażenia.

Dodaj komentarz